Nové technologie: E-mobility

27.03.2013 00:00

26. března 2013 se v Praze uskutečnil diskuzní panel k tématu elektromobility.

Vynikající obsazení panelu napovídá, že se pokusíme monitorovat a popsat současnou situaci e-mobility v České republice. Společně se zamyslíme nad vývojem a trendy v dalších letech. Může se Česká republika opět stát velmocí v oblasti výzkumu a vývoje v oblasti elektromobility? Jaká je časová osa rozvoje elektromobility? Diskuzní panel se koná pod záštitou syna Josefa Sousedíka, který byl významným vynálezcem, inovátorem a vlastencem, jenž vynalezl jeden z prvních hybridních elektromobilu na světě.

Termín: 
úterý 26.března 2013 od 10 hodin
Místo:
Era svět, Jungmannovo náměstí 6/767, Praha 1

Účastníci diskuzního panelu:
Svatoslav Novák, Unie elektromobility
Jaromír Marušinec, ASEP
Miroslav Kuželka, ABB
Martin Jahn, EVC group
Jan Matějka, Electra-City

Moderuje:
Robin Čumpelík
----------------
Nové technologie

 

Tvoříme konferenční prostředí pro pravidelné setkávání lidí a výměnu informací v oblasti nových technologií. Diskutujeme nové a moderní směry v oblasti energetického průmyslu, vývoje technologií, nano technologií, lokální výroby, tradingu, elektromobility, bankovnictví a komunikace.

Přicházíme proto s unikátním formátem panelových diskuzí, kde je eliminována bipolarita témat. V tomto pořadu chceme vymazat pomyslnou panelovou hašteřivost a naopak sázet na propojování témat a lidí. Posktujeme prostor k diskuzi, sdílení možností spolupráce, konceptů, produktů, nápadů a vizí společností, organizací i jednotlivců.

Bližší informace na www.prostor.erasvet.cz